SKÅP, Art deco 1920-1930-tal.

SKÅP, Art deco 1920-1930-tal.
251524. SKÅP, Art deco 1920-1930-tal.

M.Jensen, Randers, björk. Dekor av stiliserade växter. Höjd:122 Längd:145 Djup:40 cm.

Någon liten repa, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 947