SEJDLAR, 18 st, keramik, 1900-tal.

251515. SEJDLAR, 18 st, keramik, 1900-tal.

Höjd ca. 9,5-25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9,5-25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 515