SÄNGGAVLAR, dubbelsäng, trä, 1900-tal.

2515126. SÄNGGAVLAR, dubbelsäng, trä, 1900-tal.

Höjd ca: 82 cm.
Bredd ca: 160 cm.

Ytslitage, märken, repor, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 82 cm.
Bredd ca: 160 cm.

Antal besök: 446