VAS, Daum Feure. 1900-tal. Tyskland.

251505. VAS, Daum Feure. 1900-tal. Tyskland.

klart glas Tjockväggig. Signerad på basen. Höjd 17.5cm Bredd 7.5cm Djup 5.5cm.

Med tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tecken på användning.

HannoVerum
Antal besök: 958