RADIO, Grundig 3097, 1940-tal.

25149. RADIO, Grundig 3097, 1940-tal.

Längd ca 61 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 61 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 12 246