GUNGSTOL och PELARBORD, mahognyfärg, 1900-talets slut.

251486. GUNGSTOL och PELARBORD, mahognyfärg, 1900-talets slut.

Rygghöjd 112 cm.
Bord höjd 64 cm.

Slitage, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 112 cm.
Bord höjd 64 cm.

Slitage, klädsel med fläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 535