RUDOLF KELLER. Etsning, signerad Keller.

2514856. RUDOLF KELLER. Etsning, signerad Keller.

Ca. 19x11,5 cm.

Fläckar, ej ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 19x11,5 cm.

Fläckar, ej ram.

Antal besök: 708