STOLAR, ett par, oscarianska, 1800/1900-tal.

251484. STOLAR, ett par, oscarianska, 1800/1900-tal.

Skulpterade, hjultrissor på framben.

Slitage. Skada på baksida av rygg. Fläckar på tyg. Skadad lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 706