LARS ANDRÉN. Olja på duk.

LARS ANDRÉN. Olja på duk.
2514445. LARS ANDRÉN. Olja på duk.

Havsmotiv. Signerad och daterad 1984. 54x65 cm.

Nedre list saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nedre list saknas.

Antal besök: 602