BÄLTE, sterling silver och mocka, Vintage, Hubert Harmon, Taxco, Mexico. ca 1945.

251425. BÄLTE, sterling silver och mocka, Vintage, Hubert Harmon, Taxco, Mexico. ca 1945.

Bältesspänne i form av två händer, stämplade "Sterling, Hubert Harmon, Made in Mexico" samt stämplad med Harmons mästarstämpel. Vikt 30 gram. Bälte i svart mocka.
Längd 87,5 cm.

Bruksslitage repor. Lös mittenring saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 87,5 cm.

Antal besök: 1 351