KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
251374. KISTA, 1800-tal.

Längd 109, bredd 60, höjd 53 cm.

Åldersslitage. Senare bemålad, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
251374. KISTA, 1800-tal.

Antal besök: 812