SKÅP, empire, 1800-tal.

SKÅP, empire, 1800-tal.
251368. SKÅP, empire, 1800-tal.

Längd 139 bredd 56 höjd 202 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 227