HOMEROS ODYSSEIA, del 1-2, översatt av Marc. Wallenberg, 1819.

2513614. HOMEROS ODYSSEIA, del 1-2, översatt av Marc. Wallenberg, 1819.

Tryckta hos Peter & Abrahamsson 1819.
Ca 22x16c,5 cm.

Bruksslitage, åldersslitage, ytsmuts, skador på sidor & omslag. Ej fullständigt genomgångna. saknade sidor kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22x16c,5 cm.

Antal besök: 326