VÄGGPLATTA, keramik, Västkustmotiv, Bengt Lindqvist, Ödsmål. 1960-tal.

251357. VÄGGPLATTA, keramik, Västkustmotiv, Bengt Lindqvist, Ödsmål. 1960-tal.

22,5 x 47 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 47 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 7 788