Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
VÄGGPLATTA, keramik, Västkustmotiv, Bengt Lindqvist, Ödsmål. 1960-tal.
251357. VÄGGPLATTA, keramik, Västkustmotiv, Bengt Lindqvist, Ödsmål. 1960-tal.
22,5 x 47 cm.
Slitage, smärre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
22,5 x 47 cm.
Slitage, smärre nagg.
Stadsauktion Sundsvall
7 001