FICKUR MED KVARTSREPETERFUNKTION.

2513004. FICKUR MED KVARTSREPETERFUNKTION.

Vitmetall, med urtavla emaljerad i vitt, 1910-talet, diameter 52 mm.

Bruksslitage, patinering sliten, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 465