SÄNGBORD, ett par, teak, omkring 1900-talets mitt.

251297. SÄNGBORD, ett par, teak, omkring 1900-talets mitt.

Längd 45, bredd 37, höjd 49 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 448