RÖLAKANSMATTA, signerad ILS, 300 x 200 cm.

251291. RÖLAKANSMATTA, signerad ILS, 300 x 200 cm.

Geometriskt mönster i färger blått, rosa och vitt.

Bruksslitage med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage med fläckar.

Antal besök: 539