SPEGEL. 18/1900-tal.

SPEGEL. 18/1900-tal.
251287. SPEGEL. 18/1900-tal.

Spegelns höjd 235cm. Bredd 90cm.
Underdelens höjd 46cm.

Åldersslitage. En knopp fattas.

Gör en kostnadsfri värdering!
251287. SPEGEL. 18/1900-tal.

Underdelens höjd 46cm.

Antal besök: 609