CARL ELDH. "Sittande kvinna", gips, höjd 26 cm.

2512800. CARL ELDH. "Sittande kvinna", gips, höjd 26 cm.

CARL ELDH
1873-1954
"Sittande kvinna"
Signerad CJ Eldh och daterad 1901. Höjd 26 cm.

Ytsmuts, mindre nagg.

Carl Eldh (1873–1954)

Tema

Jul på Nybrogatan

Gör en kostnadsfri värdering!

CARL ELDH
1873-1954
"Sittande kvinna"

Ytsmuts, mindre nagg.

Carl Eldh (1873–1954)

Tema

Jul på Nybrogatan

Antal besök: 2 499