OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Korvetten Freja i storm", etsning, signerad och daterad, mars 1905.

251265. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Korvetten Freja i storm", etsning, signerad och daterad, mars 1905.

46 x 60 cm

Kunglig proveniens:
Har varit placerad i Oscarsrummet, Karlskrona KFUM.
Medlem nr 1 var prins Oscar Bernadotte.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 60 cm

Kunglig proveniens:

Åldersslitage.

Antal besök: 1 828