JOHANNES ANDERSEN. "Smiling table" teak, CFC Silkeborg Danmark, 1950-60-tal.

2512447. JOHANNES ANDERSEN. "Smiling table" teak, CFC Silkeborg Danmark, 1950-60-tal.

Höjd 49 cm.
Längd 150 cm.
Bredd 52 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.
Längd 150 cm.
Bredd 52 cm.

Antal besök: 1 869