RAY EVANS (BRITISH, 1920-2008). WIMBORNE.

2512086. RAY EVANS (BRITISH, 1920-2008). WIMBORNE.

signerad nedre vänster, med titeln inskriven på ett fäste fäst a tergo, akvarell, 31cm x 38.5cm, monterad och inramad, 52cm x 59,5 cm totalt
*** Märkning a tergo från 1st Floor Gallery, Romsey, Hampshire.

visas i allmänt gott skick, ram med några slag, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 273