SOFFBORD, teak, Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms, Omkring 1900-tal.

251154. SOFFBORD, teak, Alf Svensson, Bra Bohag, Tingströms, Omkring 1900-tal.

Längd 100, bredd 65, höjd 52 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 3 415