KANNA, MEISSEN.

KANNA, MEISSEN.
2511475. KANNA, MEISSEN.

Porslin med blomstermåleri i färger samt förgyllning, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2511475. KANNA, MEISSEN.

Bruksslitage.

Antal besök: 561