CREMEKOPPAR, 4 st, porslin, 1900-tal, troligen Tyskland.

251096. CREMEKOPPAR, 4 st, porslin, 1900-tal, troligen Tyskland.

4 st cremekoppar med lock, höjd 8 cm.
Signerade.

1 st saknar hänkel, 1 st lock med insides nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 712