GOLVLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrson, Ateljé Lykta.

251030. GOLVLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrson, Ateljé Lykta.

Aluminium och stål. Diameter ca 60, höjd 167 cm.

Repor och mindre bucklor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 888