RULLMÅLNING, Kina, 1900-tal.

RULLMÅLNING, Kina, 1900-tal.
251008. RULLMÅLNING, Kina, 1900-tal.

Figur och apor, 195 x 77 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figur och apor, 195 x 77 cm.

Skador.

Antal besök: 837