KLÄDSKÅP, Orientaliskt, 1900-tal.

2510026. KLÄDSKÅP, Orientaliskt, 1900-tal.

Grönmålat med svarta metallbeslag.
Längd 108 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 204 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 108 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 204 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 224