250975. SOFFBORD, svartlackerad benställning, teakfanérad skiva, 1960-tal.
Soffbord med utdragbar skiva.
Längd 120 cm.
Total längd 168 cm.
Bredd 55 cm.
Höjd 57 cm.
Extra uppfällbar svart skiva (backelit) 50 cm.
Slitage.
Avslag.
Märken.
Repor.
Något svårt att dra ut skivorna.