SALSSKÅP, allmoge, Jämtland, daterad 1847.

250973. SALSSKÅP, allmoge, Jämtland, daterad 1847.

Brunmålat. Längd 115, bredd 37, höjd 190 cm.

Stötskador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stötskador och slitage.

Antal besök: 1 160