BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

25093. BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal.

Polykrom dekor i emaljfärger av blommor och kinesiska tecken. Höjd 19 cm.

Slitage samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt smuts.

Antal besök: 1 021