KISTA, ANTIK, märkt 1769.

KISTA, ANTIK, märkt 1769.
2509231. KISTA, ANTIK, märkt 1769.

Höjd ca 58cm
Bredd ca 130cm
Djup ca 61cm.

gångjärn trasiga, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 58cm
Bredd ca 130cm
Djup ca 61cm.

Antal besök: 476