PARTI KERAMIK, 6 delar, Gustafsberg och "Måsen" Bing & Gröndahl, 1800-1900-tal.

25089. PARTI KERAMIK, 6 delar, Gustafsberg och "Måsen" Bing & Gröndahl, 1800-1900-tal.

Höjd ca 9,5-24 cm.

Krackelyr och skador på föremålen från Gustafsberg och Rörstrand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9,5-24 cm.

Antal besök: 738