GOLVARMATUR, rot/trä, 1900-talets andra hälft.

250877. GOLVARMATUR, rot/trä, 1900-talets andra hälft.

Fot i rot med slingrande orm. Höjd 170 cm.

Slitage, lösa detaljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lösa detaljer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 756