THURE THÖRN. Skulptur i brons, kvinnofigur, signerad T.T.

250860. THURE THÖRN. Skulptur i brons, kvinnofigur, signerad T.T.

Höjd 15 cm.
Total höjd 20 cm.

Thure Thörn (1918-2005).

Träsockel med med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Total höjd 20 cm.

Thure Thörn (1918-2005).

Träsockel med med slitage.

Antal besök: 4 629