PORSLINSFÖREMÅL, 9 st, porslin, asiatika.

2508407. PORSLINSFÖREMÅL, 9 st, porslin, asiatika.

Skålar, ca 3-12 cm i diameter.
Soppskedar, ca 13,5-14 cm långa.

Rosa skål med tunn spricka. Mindre nagg och krackeleringar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 262