MATTA, rölakan, signerad MJ, ca. 202x140 cm.

250838. MATTA, rölakan, signerad MJ, ca. 202x140 cm.

Dekor i blå och vita färger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i blå och vita färger.

Bruksslitage.

Antal besök: 704