BORIS NINEMAE. Olja på duk. "Kvällens ro" signerad Ninemae.

250763. BORIS NINEMAE. Olja på duk. "Kvällens ro" signerad Ninemae.

60x80 cm.

Boris Ninemae (1925–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x80 cm.

Boris Ninemae (1925–1991)

Antal besök: 1 117