GLASSERVIS, 54 delar, 1900-tal.

25070. GLASSERVIS, 54 delar, 1900-tal.

Slipad stjärndekor.
12 vinglas, 10 ölglas, 10 sherryglas, 7 selterglas, 5+9 likörglas, tillbringare.

Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad stjärndekor.

Obetydligt nagg.

Antal besök: 800