STRINGHYLLA, 3 hyllplan, teakfanér, 1950/60-tal.

2506827. STRINGHYLLA, 3 hyllplan, teakfanér, 1950/60-tal.

3 st hyllplan, ca 78x20 cm.
Ett par gavlar, ca 77 cm höga.

Repor & smuts. Sprucken lack på gavlar. Brännmärke på undersidan av ett hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st hyllplan, ca 78x20 cm.

Antal besök: 765