OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, naivistiskt landskap, 1800/1900-tal.

250654. OKÄND KONSTNÄR. olja på duk, naivistiskt landskap, 1800/1900-tal.

Bildens mått 17 x 22 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildens mått 17 x 22 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 1 600