KAFFEKOPP, "Helén", Rörstrand.

2506405. KAFFEKOPP, "Helén", Rörstrand.

Kaffekopp med fat.
Diameter kopp 7cm, höjd 6,5 cm.
Diameter fat 14 cm.

Bruksslitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekopp med fat.
Diameter fat 14 cm.

Antal besök: 910