MARGARETA LINTON-LINDEKRANTZ. "Återhållen rörelse", olja på duk, signerad M Linton.

250607. MARGARETA LINTON-LINDEKRANTZ. "Återhållen rörelse", olja på duk, signerad M Linton.

54 x 42 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 42 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 787