APOTEKARSKÅL, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

250584. APOTEKARSKÅL, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Delvis glaserat gods. Höjd 7, diameter exklusive pip 27 cm.

Bruksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksrepor.

Antal besök: 583