EINAR NORELIUS. ETSNING, "Tokstubbe".

2505569. EINAR NORELIUS. ETSNING, "Tokstubbe".

Bildmått: ca 20cmx24cm.

Bilden sitter snett i ram, skador på ram.

Einar Norelius (1900–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: ca 20cmx24cm.

Einar Norelius (1900–1985)

Antal besök: 478