SIDOBORD, plexiglas & glas, 1980-tal.

2505495. SIDOBORD, plexiglas & glas, 1980-tal.

Plexiglas i tre delar. Lös glasskiva. Mått ca 65 x 45 cm. Höjd ca 49 cm.

Bruksslitage. Mindre repor. Mindre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 748