BLÄCKSTÄLL, mässing, 1800-tal.

250547. BLÄCKSTÄLL, mässing, 1800-tal.

Längd 21 cm. Höjd ca. 4.3 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm. Höjd ca. 4.3 cm.

Antal besök: 545