SOFFA, "Stuart", sväng Howardmodell, 2000-tal.

2504924. SOFFA, "Stuart", sväng Howardmodell, 2000-tal.

Längd 210, bredd 95, sitthöjd 43, rygghöjd 75 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 301