FRIMÄRKSSAMLING, Sverige, Norden, 1800-tal/1900-tal.

250449. FRIMÄRKSSAMLING, Sverige, Norden, 1800-tal/1900-tal.

Frimärken, i album, samt lösa blad. Låda med brevklipp. 20-tal förfilateliobjekt, 1800-tal, frimärkskataloger, box med 40-tal objekt med LBR-stämplar, några även med turstlp, mm.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 912