SKÅLAR, 2 st, glas, Olle Brozén, Kosta Boda, signerade.

250409. SKÅLAR, 2 st, glas, Olle Brozén, Kosta Boda, signerade.

Höjd 12, diameter 21 cm.
Signerade "Kosta Boda O. Brozén 7050501 II" respektive "Kosta Boda O. Brozén 7050590 (siffrorna otydliga) II".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12, diameter 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 052